Манчестър Сити и Уулвърхемптън играят при резултат 1:0 в дуел от

...

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Уулвърхемптън 1:0, Халанд бележи

Манчестър Сити и Уулвърхемптън играят при резултат  1:0 в двубой от следващия кръг на Висшата лига.

" Гражданите " имаха искания за дузпа преди осъществяване на корнер във 2-а минуа, само че те не бяха почетени от арбитъра. Първите 15-а минути бяха накъсани, като имаше няколко здрави конфликта в средата на терена и съдията постоянно бе заобикалян от играчи на двата тима.

В 18-а минута Кевин де Бройне откри прелестно Ерлинг Халанд, който опита незабавно мощен удар, само че Жозе Са реагира прелестно и съумя да избие. Десетина минути по-късно Джак Грийлиш опита шанса си от разстояние, само че опитът му бе париран още веднъж от стража на Уулвърхемптън.

В 41-а минута Рияд Марез напредна добре с топка в крайници и отклони за Кевин де Бройне, който направи незабавно центриране с десния крайник, а Ерлинг Халанд се извиси високо и стреля с глава, като не остави шансове на Жозе Са да се намеси - 1:0.

16:00 / Манчестър Сити - Уулвърхемптън 1:0

Ето и съставите на двата отбора:

Манчестър Сити : Едерсон, Люис, Стоунс, Аканджи, Лапорт, Родри, Гюндоган, Марез, Де Бройне, Грийлиш, Хааланд;

Уулвърхемптън : Са, Буено, Килман, Колинс, Семедо, Лемина, Невеш, Нунеш, Траоре, Хименес, Хуанг;